Mlađe pionirke košarkaškog kluba Sevojno Atria biće učesnice turnira u Požezi!
Ove mlade dame će učestvovati u revijalnom delu turnira, i odigraće utakmicu sa vršnjakinjama iz Požege.
O učešću na predstojećem turniru razgovarali smo sa Anastasijom Ostojić koja je dala izjavu za naš portal.
–Iako na turniru naša utakmica nema veliki takmičarski značaj naporno radimo i treniramo.Želja nam je da na najbolji način prezentujemo žensku košarku našeg kluba,kao i našeg mesta.
-Svaka utakmica za nas je podjednako važna,i bitna i dajemo sve od sebe da pokažemo svoj kvalitet i stečeno znanje.
-Mi ćemo od početka turnira biti u Požezi kako bi dali podršku našim drugovima i pomogli im da dođu do što boljeg plasmana.
U svoje ime i ime svojih drugara pozivamo sve ljubitelje košarke da u nedelju 16.februara dođu i podrže naš klub,jer bi nam vaša podrška puno značila.
